2026. augusztus 18. kedd | Ilona
Videók

Videó: harcsa helyett negyven percig egy farönköt fárasztott a horgász

Videó: harcsa helyett negyven percig egy farönköt fárasztott a horgász

Negyvenperces fárasztás után egészen más látvány fogadta Grund Nándort, mint amire az éjszakai kapás alapján számított.

Elmondása szerint éjjel kettőkor érkezett az első kapás. A jobb oldali boton történt valami, majd később a bal oldali bot is jelezni kezdett. Mindkettő elakadt, először a jobb, majd a bal oldali. 

A horgász végül a bal oldali bottal folytatta a küzdelmet, amelynek spicce úgy mozgott, mintha hal lenne a szereléken. 

Valami lassan közeledett, ezért Grund Nándor arra számított, hogy egy komolyabb harcsával van dolga.

A hosszas küzdelem után végül egy méretes farönk került elő a vízből. 

„Negyven percet dolgoztam vele, mire kijött. Úgyhogy ennyi volt a sikerem az éjjel” – összegzett Grund Nándor.

A videó alatt beindultak a kommentelők, voltak hölgyek, akik azt javasolták, virágtartót készítsen belőle. 

A horgászok pedig felidéztek hasonló történeteket.

„Hajdu-mosógéptetőt fárasztottam majd húsz percig! Ment jobbra-balra, mint az állat! Ahogy fogyott róla az iszap, úgy kezdte magát megadni.... Küzdelmes éjszaka volt... Cimborám állt a merítővel, én lefőve az izgalomtól! Az a fej, mikor megláttam... Még évek múlva is nevettünk rajta, ha feljött szóba” – írta Bálint.

 „Én fogtam már vasútitalpfát és kinyitott napernyőt is. Mind a kettőnél azt hittem, életem harcsája” – számolt be János.

„Én bevásárlókocsit fogtam” – szólt hozzá Zoltán. 

További érdekes videók ERRE.

Még több friss hírért KATTINTS IDE!

(nyitókép: Grund Nándor FB-videó képernyőfelvétel)