2026. június 23. kedd | Zoltán
Aktuális

December 2-án vesznek végső búcsút Dérer Istvántól

December 2-án vesznek végső búcsút Dérer Istvántól

Dérer István búcsúztatásra december 2-án, kedden 11 órakor kerül sor a Bátonyterenye-Maconkai víztározónál, Bátonyterenyén, az Ózdi út 220. szám alatt – adta hírül a Magyar Országos Horgász Szövetség (Mohosz)

„Mindazok, akik szeretnék tiszteletüket tenni, és végső búcsút venni, kérjük, hogy ezen a napon csatlakozzanak hozzánk. Az elhunyt emlékének megőrzésére kopjafát állítottak, melynél egy szál virág elhelyezésével leróhatják a kegyeletüket” – írta a Mohosz, amely saját halottjaként búcsúzik Dérer Istvántól.

A Mohosz elnökhelyettese, az Országos Horgász Szervezetek Szolgáltató Központjának (OHSZK) főigazgatója méltósággal viselt, hosszan tartó betegség után 57. életévében hunyt el.

Még több friss hírért KATTINTS IDE!

(nyitókép: Bátonyterenye–Maconkai Szabadidő- és Sporthorgász Egyesület)