2026. június 23. kedd | Zoltán
Aktuális

December 3-án rendezik a II. Tisza-tavi Horgászfórumot

December 3-án rendezik a II. Tisza-tavi Horgászfórumot

Második alkalommal rendezi meg a Tisza-tavi Horgászfórumot a Magyar Országos Horgász Szövetség (Mohosz) Tisza-tavi kirendeltsége.

December 3-án, szerdán délelőtt 10 órától várják az érdeklődőket a tiszafüredi Kérész Öko- és Aktív Turisztikai Központba.

„A fórum célja, hogy meghallgassuk a térség horgászainak, szervezeteinek és önkormányzatainak véleményét és igényeit, és együtt beszéljünk a Tisza-tó jövőjéről és a fejlesztési tervekről” – írták a közleményben.

A részvétel ingyenes, de a helyek száma korlátozott, ezért előzetes regisztráció szükséges, amelyet ITT lehet megtenni.

Még több friss hírért KATTINTS IDE!

(nyitókép: Tisza-tavi Sporthorgász Közhasznú Nonprofit Kft.)