Leszerelték a horgászpodeszteket Balatonfenyves keleti mólóján február 3-án, kedden.
Az intézkedésre a horgászállásoknál elővigyázatosságból volt szükség – indokolt Facebook-oldalán Balatonfenyves polgármestere.
„Erre a várható viharos szél miatt volt szükség, amivel a zajló jég leborotválhatta volna azokat, és a móló betongerendájában is nagyobb kárt okozhatott volna” – közölte Farkas Tamás.
A munkát az önkormányzat és a horgászegyesület közösen végezte – tette hozzá.
Friss hírekért látogass el a Pecaverzum főoldalára!
(nyitókép: Farkas Tamás FB-oldala)