2026. június 23. kedd | Zoltán
Aktuális

Leszerelték a horgászpodeszteket Balatonfenyvesen

Leszerelték a horgászpodeszteket Balatonfenyvesen

Leszerelték a horgászpodeszteket Balatonfenyves keleti mólóján február 3-án, kedden.

Az intézkedésre a horgászállásoknál elővigyázatosságból volt szükség – indokolt Facebook-oldalán Balatonfenyves polgármestere.

„Erre a várható viharos szél miatt volt szükség, amivel a zajló jég leborotválhatta volna azokat, és a móló betongerendájában is nagyobb kárt okozhatott volna” – közölte Farkas Tamás.

A munkát az önkormányzat és a horgászegyesület közösen végezte – tette hozzá. 

Friss hírekért látogass el a Pecaverzum főoldalára!

(nyitókép: Farkas Tamás FB-oldala)