2026. június 23. kedd | Zoltán
Aktuális

„Mert szeretek pecázni” – indokolta tettét a horgászcuccokat eltulajdonító férfi – fotókkal

„Mert szeretek pecázni” – indokolta tettét a horgászcuccokat eltulajdonító férfi – fotókkal

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság kollégái elfogták azt a férfit, aki Sárospatakon betört két hétvégi házba is, hogy onnan horgászfelszerelést lopjon el.

Mint később a tolvaj gyanúsítotti vallomásából kiderült, azért tette, mert szeret pecázni – írták a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság Facebook-oldalán.

A férfi az egyik helyről zsákmány nélkül távozott, míg a másik házból majd 300 ezer forint értékben vitt el horgászfelszerelést. 

A Sárospataki Rendőrkapitányság lopás miatt folytat eljárást az ügyben. 

A rendőrök pedig visszaadták jogos tulajdonosának a kifogástalanul megtalált felszerelést.

Még több friss hírért KATTINTS IDE!

(nyitókép: Pecaverzum-montázs, képek forrása: Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság)