A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság kollégái elfogták azt a férfit, aki Sárospatakon betört két hétvégi házba is, hogy onnan horgászfelszerelést lopjon el.
Mint később a tolvaj gyanúsítotti vallomásából kiderült, azért tette, mert szeret pecázni – írták a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság Facebook-oldalán.
A férfi az egyik helyről zsákmány nélkül távozott, míg a másik házból majd 300 ezer forint értékben vitt el horgászfelszerelést.
A Sárospataki Rendőrkapitányság lopás miatt folytat eljárást az ügyben.
A rendőrök pedig visszaadták jogos tulajdonosának a kifogástalanul megtalált felszerelést.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: Pecaverzum-montázs, képek forrása: Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság)