„Örülünk Vincent?” – ezzel a Ponyvaregényből vett idézettel vezette fel beszámolóját Juhász Péter A Fishfluenszer Facebook-oldalon, miután a Balatonnál próbált pergetve valami jó halat fogni.
A siófoki pergetés során, a gyenge küszívás közelében azonban nem a várt ragadozók jelentkeztek, hanem – ahogy fogalmazott – „ezek a bajszos banditák”,
Vagyis a törpeharcsák vették fel a műcsalit, nem is a kisebbik fajtából – legalábbis, amit kamera elé emelt.
A horgász három kapást észlelt, ezek közül egy halat sikerült partra terelnie, és nem is engedett vissza.
„Ti fogtatok már műcsalival törpeharcsát?” – kérdezte a poszt végén.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: A Fishfluenszer FB-oldal)