Posztumusz elismerésben részesült Dérer István, a Magyar Országos Horgász Szövetség (Mohosz) tavaly elhunyt elnökhelyettese a Horgász Egyesületek Nógrád Megyei Szövetségének (Henosz) küldöttgyűlésén. Pár hét leforgása alatt ez a második posztumusz díj, amelyet az elhunyt özvegye vehetett át.
Április 18-án, szombaton Kazáron került sor a Henosz küldöttgyűlésére – számolt be a Bátonyterenye-Maconkai Szabadidő- és Sporthorgász Egyesület (BSHE).
A Henosz fennállásának ötvenedik évfordulója alkalmából az alnökség által alapított „Nógrád Horgászatáért” emlékplakettet posztumusz Dérer Istvánnak, a BSHE korábbi elnökének ítélték oda.
Az elismerést a megható és egyben szomorú ünnepség keretében Dérer István özvegye vette át.
Az emlékplakettet Lelovics Zoltán elnök, Kapás Imre ügyvezető elnök, valamint Csizmár Erika, a Mohosz Országos Horgászszervezeti Szolgáltató Központjának (OHSZK) igazgatója adta át.
A tavalyi évben (57 évesen) elhunyt Dérer István, a Mohosz elnökhelyettese, az OHSZK főigazgatója volt, és pár hete posztumusz megkapta a Mohosz életműdíját is.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: BSHE)