Ilyen a jégzajlás.
Elolvadt a jégtakaró a Tiszán, ahol hatalmas jégtáblák kezdtek úszni a folyón.
Erről videó is készült. Ibránynál, a szabolcsi szakaszon Szabó Csaba készített felvételt.
Látható, hogy a part mentén még jégbe fagyva vannak a csónakok.
A VIDEÓ IDE KATTINTVA TEKINTHEŐ MEG!
A MetFigyelőnek Szentmiklósy Sándor küldött videót, amelyet szintén január 31-én forgatott.
„Az áradó Tisza intenzív jégzajlással ma délután a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tiszabercelnél” – írták a videó a mellé.
További érdekes videók ERRE.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: Szabó Csaba FB-videó képernyőfelvétel)