„A mai nap választási ígéretünkhöz híven megkezdtük a Helikon Strand megnyitását mindenki számára” – közölte Facebook-oldalán Keszthely polgármestere május elsején, pénteken.
Tóth Gergely azt írta, a strand megnyitásának első, szimbolikus és egyben gyakorlati lépéseként lebontották a kerítés egy részét.
„Hiszünk abban, hogy a Balaton partja közös kincsünk, amelyhez mindenkinek joga van hozzáférni” – fogalmazott a polgármester.
Hozzátette, a szabadstrand kialakítása nemcsak egy ígéret teljesítése, hanem egy új szemlélet kezdete is: „nyitottabb, élhetőbb, közösségközpontúbb várost építünk együtt”.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: Tóth Gergely FB-oldala)