A Közép-Tisza-Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége (KTVHESZ) április 1-jén, szerdán ismét haltelepítést hajtott végre.
A háromnyaras pontyok összesen 6.200 kilogramm tömeget tettek ki, és a következő vízterületekre kerültek: Tisza-folyó, Nagykunsági-főcsatorna, Jászsági-főcsatorna felső szakasza, valamint a Malomzugi Holt-Zagyva – olvasható a KTVHESZ közleményében.
A telepítés után tilalmat nem rendeltek el, így a halak a megfogásuk után a szabályoknak megfelelő mennyiségben elvihetők.
A szövetség közleménye végén minden horgásztársának jó fogást kívánt.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: KTVHESZ)