Oxigénhiány és habzó szennyvíz: ismét elhullottak a halak az Álomhegyi-tározóban – fotókkal
Az ügyet bejelentették a hatóságoknak.
Az ügyet bejelentették a hatóságoknak.
Továbbra is arra kérik a látogatókat, hogy a tószegélyt ne közelítsék meg.
A dögök eltávolítása tovább folytatódik.
A felmelegedő vízzel kerültek felszínre.
A halak szakszerű elszállításáról a napokban gondoskodnak.