A Neszmélyi-holtágon egy elmúlt hétvégi horgászat során összesen 17 darab busa akadt horogra, amelyek együttes tömege 125 kiló volt. A halak átlagtömege 7,35 kiló volt.
„Remek társaság, jó hangulat, sok nevetés és izgalmas pillanatok tették emlékezetessé ezt a hétvégét” – fogalmaztak a négyfős társaság tagjai a Komárom-Esztergom Vármegyei Horgászegyesületek Szövetségének (Kemhesz) Facebook-oldalán.
Mint írták, az eredménynek természetesen örülnek, de számukra a legfontosabb most is az együtt öltött idő, a vízpart nyugalma és a közösen átélt élmények voltak.
A bejegyzés szerint a busák a horgászat után sem maradtak gazda nélkül, mindegyik jó helyre került.
A csapat tagjai remek eredményüket busás horgászcsoportban is megosztották Demian Moncsi, Rebi Demian, Domján Zsombor és Erdélyi Zoli néven.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: Kemhesz)