Idén is állítanak karácsonyfát a Balatonba a szigligeti strandnál december 24-én, és kísérőprogramokat is szerveznek – tájékoztatta Balassa Dániel polgármester a HírBalatont.
Az esemény Facebook-oldala szerint advent első vasárnapján, november 30-án már közösen felállították a Balaton karácsonyfáját a Szigligeti Fagyizó udvarán.
A fát december 24-én viszik át a strandra, majd 2026. január elsején a szokásos újévi csobbanás résztvevői hozzák ki a tóból.
A programokról és a nevezési lehetőségről az esemény Facebook-oldala ad részletes tájékoztatást hamarosan.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: Újévi Csobbanás a Balatonban FB-oldal)