A Balatonon november 3-tól tavaszig nem járnak a menetrendi személyhajók, és hétköznap már csak óránként közlekedik a komp – áll a Balatoni Hajózási Zrt. (Bahart) oldalán.
A menetrendi hajók november első hétvégéjén közlekedtek utoljára, de lesznek még sétahajók néhány eseményhez – Garda Fesztiválhoz vagy a Mikuláshoz – kapcsolódóan.
A komp november 3-tól rövidebb ideig, és hétköznapokon ritkábban jár.
Szombatonként és vasárnaponként továbbra is fél óránként, hétköznapokon azonban már csak óránként indulnak a járatok: Szántód felől 7.00-18.00 óra között, Tihanyrév felől 7.15 és 18.15 perc között közlekednek.
Friss hírekért látogass el a Pecaverzum főoldalára!
(forrás: MTI, nyitókép: Bahart)