A Leveleki-víztározón zajló VI. Harcsafogó Országos Bajnokság első fordulójában, ahol egy közel ötvenéves pénzérme került elő a vízből.
Az április 22-től 26-ig tartó forduló félidejéhez érkezve, április 24-én, pénteken a Hebosz csapata egy nem mindennapi tárgyat emelt ki a vízből – számolt be Facebook-oldalán a Magyar Országos Horgász Szövetség (Mohosz).
A csapat egyik tagja a nádasban talált egy 1977-ben vert régi egy forintost, amit szépen letisztogatott, majd az egyik behúzott bot tartójába rakott.
Két perc sem telt el, bólintott a spicc, és egy 20 kilós harcsa lett a szerencse pénz jutalma.
Ezzel a haresszal a csapat akkor az élre ugrott, de messze még a vége, bármelyik csapat egy kapitális harcsával át tudja rendezni a rangsort.
Videó a fárasztásról:
Már csak két haltalan csapat van, nekik is szurkolunk, hogy nyálkás legyen a matracuk.
A verseny állása nyomon követhető ITT.
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: Mohosz)