„Az ember ilyenkor, ebben a hideg, szeles, tilalmi időszakban csak görgeti a telefonját… és közben sorra jönnek elő a nyári emlékek” – így vezetik fel azt a nosztalgiavideót, amelyben egy vízfelszínen rabló balint figyelhetünk meg. A kapást meg is akadt, így kezdődhetett a fárasztás.
A posztban azt írták, hogy már alig várják már a felszíni balinozás szezonját.
„Nemcsak a kapás az, ami miatt imádom… hanem az a brutális látvány, amikor a balin kiüti a csalit, utána robban a víz tetején, kiugrik, és elképesztő akrobatikával kápráztat el minket. Ez az igazi adrenalin!” – fogalmaztak.
Hozzátették, hogy erre még egy kicsit várni kell, de már nem sokáig!
A Tisza-tavi horgásztúrák áprilisban indulnak újra.
Nem fért be a csónakba a 113 kilós harcsa. Nézd meg a videót ITT!
Még több friss hírért KATTINTS IDE!
(nyitókép: Chatgpt)