Négy év után újra világbajnok a magyar feederválogatott – fotókkal, videóval
A világ tetején a magyar fiúk!
A világ tetején a magyar fiúk!
Három év után taszították le trónról a Maros-WalterLandot.
Egyéniben is szereztünk két érmet.
Pedig „végig ott loholt a farkas” a nyakukban.
Végig zord időben kellett horgászni.