Megint illetéktelenek avatkoztak be az Ativizig vízkormányzási rendszerébe
Két helyszínen is.
Két helyszínen is.
Ismeretlenek lezárták a dorozsmai szivattyútelep árapasztó zsilipeit.
Adminisztrációs hiba miatt.
70 centi felett vissza kell engedni.
A munkálatokat csak így tudják elvégezni.