Megállt a halpusztulás a tihanyi Belső-tónál, megtisztították a területet
Továbbra is arra kérik a látogatókat, hogy a tószegélyt ne közelítsék meg.
Továbbra is arra kérik a látogatókat, hogy a tószegélyt ne közelítsék meg.
Már elkezdték az elhullott tetemek begyűjtését.