Napszúrás és rosszullétek ellenére is helytálltak a magyarok a műlegyező Eb-n
Nem véletlenül záporoznak a gratulációk.
Nem véletlenül záporoznak a gratulációk.
A második nap után is dobogós helyen állnak a mieink Boszniában.
Nyilvánosságra hozták az összeget.
Február közepén sztrókközeli állapotba került, azóta úgy tűnik, jobban van.
Ők képviselik 2026-ban az országot.