Évek óta ugyanott áll egy küszcsapat a Gébárti-víztározóban
Vajon miért?
Nem vonják be őket a folyót érintő beavatkozásokba.
Azonos pontszám mellett a fogott tömeg döntött.
40 perc horgászat után szakaszosan elindult felfelé a kapásjelző.
200 darabot helyeztek ki.